Mettler Toledo sonda konduktometryczna LE740 51340336 do niskich i średnich przewodności
Parametry techniczne
| model: | Czujnik przewodności LE740 do próbek o niskiej sile jonowej |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | 0,001-500 µS/cm |
| zakres temperatur: | 0 °C - 60 °C |
| złącze: | Mini-DIN |
| typ złącza : | 2 bieguny stalowe |
| materiał trzonu: | PCW / stal nierdzewna |
| długość trzonu: | 120mm |
| średnica trzonu: | 12mm |
| kabel: | 1m |
| parametr: | przewodność |
| ISM: | nie |
| czujnik temperatury: | NTC 30kΩ |
Produkty podobne