Mettler Toledo sonda konduktometryczna LE703 51340335
Parametry techniczne
| model: | Czujnik przewodności LE703 do średnich i wysokich przewodności |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | 0,01-200 mS/cm |
| zakres temperatur: | 0 °C - 80 °C |
| złącze: | Mini-DIN |
| typ złącza : | 4 bieguny grafitowe |
| materiał trzonu: | epoksyd |
| długość trzonu: | 120mm |
| średnica trzonu: | 12mm |
| kabel: | 1m |
| parametr: | przewodność |
| ISM: | nie |
| czujnik temperatury: | NTC 30kΩ |
Produkty podobne