Mettler Toledo sonda konduktometryczna InLab 738-5m 51344122 do mierników przenośnych
Parametry techniczne
| model: | Czujnik przewodności InLab 738-5m do ogólnych zastosowań |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | 0,01-1000 mS/cm |
| zakres temperatur: | 0 °C - 100 °C |
| złącze: | LTW (IP67) |
| typ złącza : | 4 bieguny grafitowe |
| materiał trzonu: | epoksyd |
| długość trzonu: | 120mm |
| średnica trzonu: | 12mm |
| kabel: | 5m |
| parametr: | przewodność |
| ISM: | nie |
| czujnik temperatury: | NTC 30kΩ |
Produkty podobne