Mettler Toledo sonda konduktometryczna InLab 720 51302255 do próbek agresywnych i organicznych
Parametry techniczne
| model: | Czujnik przewodności InLab 720 do próbek organicznych |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| zakres pomiarowy: | 0,1-500 µS/cm |
| zakres temperatur: | 0 °C - 100 °C |
| złącze: | Mini-DIN |
| typ złącza : | 2 bieguny platynowe |
| materiał trzonu: | szkło |
| długość trzonu: | 120mm |
| średnica trzonu: | 12mm |
| kabel: | 1,2m |
| parametr: | przewodność |
| ISM: | tak |
| czujnik temperatury: | NTC 30kΩ |
Produkty podobne