Mettler Toledo JET1003G 1020g, 0,001g - waga jubilerska premium
Parametry techniczne
| model: | JET10003G |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| dodatkowy wyświetlacz: | opcjonalnie |
| interfejs: | RS 232, USB x 2 |
| jednostki miary: | g, mg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | nie |
| max zakres pomiarowy: | 1020g |
| mody pracy: | ważenie, wyznaczanie gęstości |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, odważnik kalibracyjny |
| poziom: | profesjonalny |
| rozmiar szalki: | 120 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| wyświetlacz: | kolorowy dotykowy |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Produkty podobne