OHAUS Vortex VXMNDG 500-2500 obr./min (30392124) - laboratoryjna mini wytrząsarka cyfrowa o regulowanej prędkości z wyświetlaczem LED
Parametry techniczne
| model: | VXMNDG |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | 4,5kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 211 x 122 x 165mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; nakładka; nakładka 7,6cm; Gumowe wieko nakładki 7,6cm |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| ruch: | orbitalny 4,9 mm |
| zakres prędkości [obr./min]: | 300 do 2500 |
| typ: | mini |
| panel sterowania: | cyfrowy |
| typ pracy: | praca przerywana |
| orbita: | 4,9mm |
Produkty podobne