ForceTrack - siłomierz bezprzewodowy nacisku - FTPH50 50kN / 1N
Parametry techniczne
| model: | FTPH50 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 12 godz. |
| częstotliwość pomiaru: | do 1200 na sek. / 1200 Hz |
| czujnik: | zewnętrzny |
| dokładność pomiaru: | ±0,25% F.S. |
| dopuszczalne przeciążenie: | do 120% |
| działka elementarna d: | 1 N |
| interfejs: | Bluetooth, eksport wyników z pozimu Smartfona |
| jednostki miary: | kg, lb, N |
| język menu: | angielski |
| średnica w mm: | 200 mm |
| kraj: | Polska |
| masa własna: | 10 kg |
| max zakres pomiarowy: | 5000 kg / 50 kN |
| oprogramowanie: | darmowa aplikacja na telefon z Android |
| producent: | FORCETRACK |
| walizka transportowa: | tak |
| wymiary: | 340 x 310 x 150 mm |
| wyświetlacz: | opcjonalnie telefon Smartfon |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
| rodzaj dynamometru: | elektroniczny |
| kierunek pomiaru: | ściskanie / nacisk |
Artykuły
ForceTrack-nowoczesne dynamometry bezprzewodowe
2025-06-02 17:08:16 OPUBLIKOWANY W InformacjeForceTrack to najnowocześniejsza linia bezprzewodowych dynamometrów/siłomierzy, stworzona przez Wagi Wielkopolska z myślą o precyzyjnych pomiarach siły, analizie obciążeń oraz testowaniu wytrzymałości materiałów.
ForceTrack BHP – pomiar siły w ergonomii i BHP
2025-07-27 10:52:36 OPUBLIKOWANY W PoradnikiForceTrack BHP to zaawansowany siłomierz/dynamometr Sure Torque do pomiaru siły nacisku i ciągnięcia. Zestaw został specjalnie zaprojektowany z myślą o potrzebach inspektorów BHP, ergonomistów i menedżerów HSE.
Pomiar siły nacisku pras – kontrola procesu, bezpieczeństwo i precyzja z Forcetrack Press
2025-08-23 19:36:09 OPUBLIKOWANY W InformacjeBezprzewodowy system pomiaru siły nacisku w prasach. Forcetrack Press – precyzja, bezpieczeństwo, zapis danych i eksport do Excela.
Pomiar siły dynamometrem- ergonomia
2022-02-25 18:05:12 OPUBLIKOWANY W PoradnikiPomiar siły dynamometrem- ergonomia, czyli jak zapewnić bezpieczne miejsce pracy i komfortowe warunki pracy? Jak sprawdzić i kontrolować czy wykonywanie obowiązków jest dużym obciążeniem dla pracownika. Czy wykonywane obowiązki nie są nadmiernym obciążeniem dla pracownika? Jak zmierzyć potrzebną siłę do wykonywania pracy zgodnie z normami BHP?
Waga hakowa a dynamometr / siłomierz
2019-08-10 13:02:50 OPUBLIKOWANY W InformacjeWaga hakowa- jej wybór jako urządzenia do pomiaru siły jest najczęściej popełnianym błędem, z jakim się spotykamy przy pomiarach siły; łączy je tylko tyle, że dostępna jest ta sama jednostka siły - Newton. Dodatkowo producenci i dystrybutorzy wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd sugerując, że jest to urządzenie uniwersalne, takie dwa w jednym.