AXIS BD TWY - waga stołowa precyzyjna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BD3TWYM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,5 g |
| producent: | AXIS |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,5 g |
| interfejs: | RS 232, USB |
| jednostki miary: | g |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 3,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 3000 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, sumowanie, ważenie, ważenie kontrolne |
| obudowa: | tworzywo |
| opcje: | drukarka, Ethernet, odważnik kalibracyjny |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 300x210 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 335 x 320 x 110mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX130003 | BD3TWYM | 3000 g | 0,5 g | opcjonalnie | 300x210 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 580,30 zł |
| AX130004 | BD6TWYM | 6000 g | 1 g | opcjonalnie | 300x210 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 580,30 zł |
| AX130005 | BD12TWYM | 12000 g | 2 g | opcjonalnie | 300x210 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 580,30 zł |
| AX130006 | BD30TWYM | 30 kg | 5 g | opcjonalnie | 300x210 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 580,30 zł |