AXIS BD TL - waga licząco - sumująca
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BD1,5TL |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | opcjonalnie |
| działka elementarna d: | 0,05 g |
| interfejs: | RS 232, USB |
| jednostki miary: | g |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 3,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 1,5 kg |
| min masa jednego elementu: | 0,05g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | Ethernet |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 300x210 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| walizka transportowa: | nie |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary: | 335 x 320 x 110mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
| rodzaj wagi liczącej: | licząca profesjonalna |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | min masa jednego elementu | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX140001 | BD1,5TL | 1,5 kg | 0,05 g | 0,05g | nie | 300x210 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 1 168,99 zł |
| AX140002 | BD3TL | 3 kg | 0,1 g | 0,1g | nie | 300x210 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 1 168,99 zł |
| AX140003 | BD6TL | 6 kg | 0,2 g | 0,2g | nie | 300x210 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 1 168,99 zł |
| AX140004 | BD15TL | 15 kg | 0,5 g | 0,5g | nie | 300x210 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 1 168,99 zł |
| AX140005 | BD30TL | 30 kg | 1 g | 1g | nie | 300x210 mm | opcjonalnie | 7 - 10 dni | 1 168,99 zł |