AXIS BA U - stołowa waga platformowa z miernikiem przy szalce wagi
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BA15U-A5 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 5 g |
| działka legalizacyjna e: | 5 g |
| interfejs: | RS 232, USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 12kg |
| max zakres pomiarowy: | 15 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | aluminium lakierowane |
| opcje: | drukarka |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 400x400 mm |
| RS422/485: | nie |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| walizka transportowa: | nie |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX220025 | BA15U-A5 | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 143,15 zł |
| AX220028 | BA30U-A5 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 143,15 zł |
| AX220029 | BA30U-A6 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 2 218,92 zł |
| AX220030 | BA30U-A8 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 2 597,76 zł |
| AX220031 | BA60U-A5 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 143,15 zł |
| AX220032 | BA60U-A6 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 2 218,92 zł |
| AX220033 | BA60U-A8 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 2 597,76 zł |
| AX220034 | BA150U-A5 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 2 143,15 zł |
| AX220035 | BA150U-A6 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 2 218,92 zł |
| AX220036 | BA150U-A8 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 2 597,76 zł |