AXIS BA_N - waga platformowa nierdzewna z miernikiem na słupku, IP65
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BA3N-A3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 1 g |
| działka legalizacyjna e: | 1 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal nierdzewna |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 7kg |
| max zakres pomiarowy: | 3 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| opcje: | drukarka |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 250x260 mm |
| RS422/485: | nie |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| wodoodporność: | tak |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX240001 | BA3N-A3 | 3 kg | 1 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 2 846,71 zł |
| AX240002 | BA6N-A3 | 6 kg | 2 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 2 846,71 zł |
| AX240003 | BA15N-A3 | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 250x260 mm | 7 - 14 dni | 2 846,71 zł |
| AX240004 | BA15N-A5 | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 3 442,03 zł |
| AX240005 | BA15N-A6 | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 3 496,15 zł |
| AX240006 | BA30N-A5 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 3 442,03 zł |
| AX240007 | BA30N-A6 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 3 496,15 zł |
| AX240008 | BA30N-A8 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 3 929,11 zł |
| AX240009 | BA60N-A5 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 3 442,03 zł |
| AX240010 | BA60N-A6 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 3 496,15 zł |
| AX240011 | BA60N-A8 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 3 929,11 zł |
| AX240012 | BA60N-A10 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 5 227,99 zł |
| AX240013 | BA150N-A5 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 3 442,03 zł |
| AX240014 | BA150N-A6 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 3 496,15 zł |
| AX240015 | BA150N-A8 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 3 929,11 zł |
| AX240016 | BA150N-A10 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 5 227,99 zł |
| AX240017 | BA300N-A8 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 3 929,11 zł |
| AX240018 | BA300N-A10 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 800x800 mm | 7 - 14 dni | 5 227,99 zł |