AXIS ACN 0,0001g - waga analityczna poziom profesjonalny
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | ACN120 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| producent: | AXIS |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| czas stabilizacji: | ~5 sek |
| działka legalizacyjna e: | 0,001 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232, USB x 2, WLAN (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | carat, g, Grain, lb, N, oz |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,2mg |
| masa własna: | 5,2kg |
| max zakres pomiarowy: | 120 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie procentowe |
| opcje: | drukarka, odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe |
| powtarzalność: | 0,1mg |
| poziom: | profesjonalny |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +18°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | opcjonalnie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 234 x 345 x ~356mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli