AXIS 4BA1500F - D 1500kg; 500g; 1500x1500mm - waga fundamentowa - platforma, zagłębiana
Parametry techniczne
| model: | 4BA1500F D |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 500 g |
| działka legalizacyjna e: | 500 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| max zakres pomiarowy: | 1500 kg |
| obudowa: | aluminium lakierowane |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 1500x1500 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
Produkty podobne