Wzorce masy Radwag

Wzorce masy Radwag i odważniki Radwag to narzędzia pomiarowe, które służą do sprawdzania i kalibracji wag. Radwag Wagi Elektroniczne w swojej ofercie ma szeroki asortyment wzorców masy różnych klas dokładności. Wzorce masy Radwag są wykonane z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna, mosiądz, żeliwo, aluminium lub stopy metali. Wzorce masy Radwag są dostępne w różnych kształtach i nominałach, np. drut stalowy, blaszki, cylindryczne, prostokątne, z uchwytem lub oczkiem. Wzorce masy Radwag i odważniki RADWAG są wykonywane w różnych klasach dokładności: E1, E2, F1, F2, M1, M2 i M3 wg OIML. Cena wzorca masy RADWAG zależy od klasy dokładności oraz materiału, z którego są wykonane wzorce masy i odważniki Radwag oraz rodzaju opakowania transportowego. Odważniki Radwag, czyli wzorce masy RADWAG można zakupić jako zestaw wzorców masy określonej klasy dokładności wg OIML lub jako pojedynczy odważnik/ wzorzec masy w specjalnym opakowaniu wraz z certyfikatem wzorcowania, czyli świadectwem wzorcowania wzorów masy.

 

Wybrane filtry:
producent:
RADWAG
RADWAG RADWAG M1 - wzorzec masy nierdzewny

RADWAG M1 - wzorzec masy nierdzewny

Nierdzewne wzorce masy klasy M1 w opakowaniu z tworzywa firmy RADWAG. Opcjonalnie świadectwo wzorcowania.
...

 

Wzorce masy Radwag tabela błędów

Wzorce masy Radwag mogą być wykonane z różną klasą dokładności na przykład: E1, E2, F1, F2, M1, M2 i M3. Odważniki laboratoryjne Radwag posiadające świadectwo wzorcowania określający błąd oraz niepewność pomiaru mogą być stosowane do sprawdzania wag. Poniżej tabela informująca o maksymalnych błędach odważników przewidzianych do poszczególnych klas dokładności odważników.

Wzorce masy RADWAG ze świadectwem wzorcowania

Odważniki laboratoryjne Radwag, czyli wzorce masy RADWAG ze świadectwem wzorcowania pozwalają na natychmiastowe wprowadzenie ich do ewidencji przyrządów pomiarowych w organizacji i korzystanie z nich zaraz po zakupie. Certyfikat wzorcowania odważników /wzorców masy, czyli świadectwo wzorcowania wzorców masy, jest bardzo ważnym dokumentem informującym użytkowników o rzeczywistych błędach jego wykonania. Jest to bardzo ważne dla organizacji posiadających systemy zarządzania typu ISO, GLP, GMP i inne. Umożliwia to kontrolę przyrządów pomiarowych oraz zaplanowanie kolejnych sprawdzeń lub wzorcowań.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+