Sartorius MA37-1 70g, 1mg, 200°C - wagosuszarka laboratoryjna elektroniczna
Parametry techniczne
| model: | MA37-1 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| poziom: | standardowy |
| max zakres pomiarowy: | 70 g |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| dokładność pomiaru: | 0,01% |
| wielkość próbki: | 5-15g |
| max temperatura suszenia: | 40°C do 200°C |
| język menu: | angielski |
| jednostki miary: | %, g |
| mody pracy: | program suszenia standardowy, program suszenia stopniowy, program suszenia szybki, program suszenia wolny |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| wyświetlacz: | kolorowy dotykowy |
| pamięć: | nie |
| interfejs: | USB |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| układ grzewczy: | promiennik podczerwieni |
| opcje: | drukarka, filtry z włókna szklanego, szalki jednorazowe |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| wymiary: | 215 x 400 x 210mm |
| masa własna: | 6,2kg |
| producent: | SARTORIUS |
Produkty podobne