AXIS AGS50D; 0,1mg; 160°C - wagosuszarka profesjonalna do tworzyw, halogeny
Parametry techniczne
| model: | AGS50D |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| poziom: | standardowy |
| max zakres pomiarowy: | 50 g |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| max temperatura suszenia: | do 160°C |
| język menu: | polski |
| jednostki miary: | %, g |
| mody pracy: | program suszenia standardowy, program suszenia stopniowy, program suszenia szybki, program suszenia wolny |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| interfejs: | RS 232 |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| układ grzewczy: | halogen |
| walizka transportowa: | nie |
| opcje: | drukarka, filtry z włókna szklanego, szalki jednorazowe |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| wymiary: | 235 x 345 x 200mm |
| temperatura pracy: | +18°C do +33°C |
| masa własna: | 7kg |
| producent: | AXIS |
Produkty podobne