KERN PCB - waga techniczna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | PCB 200-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | KERN |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie), USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,005g |
| masa własna: | 1,1kg |
| max zakres pomiarowy: | 200 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,001g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 82 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | opcjonalnie |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761098152 | PCB 200-3 | 200 g | 0,001 g | nie | nie | 82 mm | 7 - 10 dni | 1 511,06 zł |
| 4045761111424 | PCB 300-3 | 360 g | 0,001 g | nie | nie | 82 mm | 7 - 10 dni | 1 561,42 zł |
| 4045761084872 | PCB 300-2 | 300 g | 0,01 g | nie | nie | 105 mm | 7 - 10 dni | 1 234,59 zł |
| 4045761086494 | PCB 1000-2 | 1000 g | 0,01 g | nie | nie | 130 x 130 mm | 7 - 10 dni | 1 436,06 zł |
| 4045761111417 | PCB 3000-2 | 3600 g | 0,01 g | nie | nie | 130 x 130 mm | 7 - 10 dni | 1 637,54 zł |
| 4045761084780 | PCB 2000-1 | 2000 g | 0,1 g | nie | nie | 130 x 130 mm | 7 - 10 dni | 1 133,85 zł |
| 4045761084803 | PCB 6000-1 | 6000 g | 0,1 g | nie | nie | 150 x 170 mm | 7 - 10 dni | 1 234,59 zł |
| 4045761094215 | PCB 10000-1 | 10000 g | 0,1 g | nie | nie | 150 x 170 mm | 7 - 10 dni | 1 284,96 zł |