AXIS ATZ 0,001g i 0,01g - waga laboratoryjna precyzyjna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | ATZ220 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | AXIS |
| dodatkowy wyświetlacz: | opcjonalnie |
| dryft czułości: | 2 ppm/°C (+15 do +35°C) |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232, RS 422/485 (opcjonalnie), USB (opcjonalnie), WLAN (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | carat, dwt, g, Grain, lb, oz, ozt |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,002g |
| masa własna: | 2,1kg |
| max zakres pomiarowy: | 220 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie podszalkowe, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| powtarzalność: | 0,001g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 115 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | opcjonalnie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 185 x 290 x 90mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX040006 | ATZ220 | 220 g | 0,001 g | opcjonalnie | 115 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 197,27 zł |
| AX040007 | ATZ320 | 320 g | 0,001 g | opcjonalnie | 115 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 240,57 zł |
| AX040010 | ATZ520 | 520 g | 0,001 g | nie | 115 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 262,22 zł |
| AX040008 | ATZ1200 | 1200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 150 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 197,27 zł |
| AX040009 | ATZ2200 | 2200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 150 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 240,57 zł |