VIBRA CJ - waga techniczna wodoodporna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | CJ-3200CE |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| producent: | VIBRA |
| czas stabilizacji: | ~2,5 sek. |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, g, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | 0,1g |
| max zakres pomiarowy: | 3200 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS / stal nierdzewna |
| powtarzalność: | 0,1g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 190x190 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 310 x 208 x 87mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VI_CJ3200CE | CJ-3200CE | 3200 g | 0,1 g | nie | 190x190 mm | nie | 14 - 30 dni | 2 730,60 zł |
| VI_CJ820CE | CJ-820CE | 820 g | 0,01 g | nie | 140 mm | nie | 14 - 30 dni | 3 001,20 zł |