RADWAG WLC - waga techniczna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | WLC 1/A2 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,01 g |
| producent: | RADWAG |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,03 g |
| masa własna: | 2,8kg |
| max zakres pomiarowy: | 1000 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,01 g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 195x195 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +15°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 470×380×336 mm (wymiary opakowania) |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WL-206-0041 | WLC 1/A2 | 1000 g | 0,01 g | nie | nie | 195x195 mm | 10 - 21 dni | 1 863,45 zł |
| WL-206-0039 | WLC 2/A2 | 2000 g | 0,01 g | nie | nie | 195x195 mm | 10 - 21 dni | 1 863,45 zł |
| WL-206-0004 | WLC 10/A2 | 10000 g | 0,1 g | nie | nie | 195x195 mm | 10 - 21 dni | 1 863,45 zł |
| WL-206-0022 | WLC 20/A2 | 20000 g | 0,1 g | nie | nie | 195x195 mm | 10 - 21 dni | 1 863,45 zł |
| RA_WL-206-0076 | WLC 12/F1/R | 12000 g | 0,2 g | nie | nie | 300x300 mm | 10 - 21 dni | 1 857,30 zł |
| WL-206-0075 | WLC 12/F1/K | 12000 g | 0,2 g | nie | nie | 300x300 mm | 10 - 21 dni | 2 047,95 zł |