KERN EOB - waga magazynowa platformowa, bez legalizacji
Parametry techniczne
| model: | EOB 15K5 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 60h |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 5 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 3,8 kg |
| max zakres pomiarowy: | 15 kg |
| min masa jednego elementu: | 5g |
| mody pracy: | HOLD, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt) |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | osłona przeciwzabrudzeniowa, słupek do miernika |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 305x315 mm |
| słupek do wagi: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Oficjalny dystrybutor KERN
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki KERN – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja KERN
Wszystkie wagi Kern dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Kern przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761124707. | EOB 15K5 | 15 kg | 5 g | nie | 305x315 mm | 7 - 10 dni | 882,01 zł |
| 4045761124714. | EOB 35K10 | 35 kg | 10 g | nie | 305x315 mm | 5 - 7 dni | 882,01 zł |
| 4045761124721. | EOB 60K20 | 60 kg | 20 g | nie | 305x315 mm | 7 - 10 dni | 882,01 zł |
| 4045761124752. | EOB 60K20L | 60 kg | 20 g | nie | 550x550 mm | 7 - 10 dni | 1 762,90 zł |
| 4045761124691. | EOB 150K50 | 150 kg | 50 g | nie | 305x315 mm | 7 - 10 dni | 882,01 zł |
| 4045761124738. | EOB 150K50L | 150 kg | 50 g | nie | 550x550 mm | 7 - 10 dni | 1 762,90 zł |
| 4045761124769. | EOB 150K50XL | 150 kg | 50 g | nie | 950x500 mm | 7 - 10 dni | 2 141,22 zł |
| 4045761124905. | EOB 300K100A | 300 kg | 100 g | nie | 305x315 mm | 7 - 10 dni | 882,01 zł |
| 4045761124745. | EOB 300K100L | 300 kg | 100 g | nie | 550x550 mm | 7 - 10 dni | 1 762,90 zł |
| 4045761124776. | EOB 300K100XL | 300 kg | 100 g | nie | 950x500 mm | 7 - 10 dni | 2 141,22 zł |