RADWAG C315.60/150.OW-1; 60/150kg - waga medyczna osobowa elektroniczna ze wzrostomierzem następca modelu WPT 60/150 OW
Parametry techniczne
| model: | C315.60/150.OW-1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 30h |
| działka elementarna d: | 50 g / 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 50/100 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| max zakres pomiarowy: | 60/150 kg |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| pomiar BMI: | tak |
| producent: | RADWAG |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 319x289 mm |
| słupek do wagi: | tak |
| wymiary: | 319 x 1120 x 430mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| wzrostomierz: | tak |
| wzrostomierz elektroniczny: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne