KERN ADJ 0,0001g - waga laboratoryjna analityczna
Parametry techniczne
| model: | ADJ 100-4 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| producent: | KERN |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 5 kg |
| max zakres pomiarowy: | 120 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo |
| opcje: | drukarka, jonizator, odważnik kalibracyjny |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 230 x 310 x 330 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Oficjalny dystrybutor KERN
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki KERN – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja KERN
Wszystkie wagi Kern dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Kern przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Video
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761214019 | ADJ 100-4 | 120 g | 0,0001 g | nie | tak | 90 mm | 7 - 10 dni | 4 432,43 zł |
| 4045761214026 | ADJ 200-4 | 220 g | 0,0001 g | nie | tak | 90 mm | 7 - 10 dni | 4 835,38 zł |