KERN ADB 0,0001g - waga laboratoryjna analityczna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | ADB 200-4 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| producent: | KERN |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 6,0 kg |
| max zakres pomiarowy: | 210 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo |
| opcje: | drukarka, jonizator, odważnik kalibracyjny |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 190 x 475 x 295 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761179592 | ADB 200-4 | 210 g | 0,0001 g | nie | nie | 90 mm | 7 - 10 dni | 4 130,22 zł |
| 4045761203228 | ADB 100-4 | 120 g | 0,0001 g | nie | nie | 90 mm | 7 - 10 dni | 3 727,27 zł |