Tractel Dynafor LLZ Industrial - waga hakowa zawieszana elektroniczna
Parametry techniczne
| model: | LLZ Industrial 1t |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| częstotliwość pomiaru: | do 3 na sek. |
| czujnik: | wewnętrzny |
| dokładność pomiaru: | 0,3% |
| dopuszczalne przeciążenie: | 110% |
| działka elementarna d: | 1 kg |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| kraj: | Francja |
| masa własna: | ~0,8kg |
| max zakres pomiarowy: | 1 t |
| obudowa: | metalowa |
| pomiar siły ciągu: | tak |
| poziom: | podstawowy |
| producent: | TRACTEL |
| walizka transportowa: | opcjonalnie |
| wymiary: | 191 x 83,5 x 36,4mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilanie bateryjne: | tak |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 350h |
| rodzaj dynamometru: | elektroniczny |
Pliki do pobrania
Artykuły
Waga hakowa aktualne promocje i ceny
2021-12-12 17:44:36 OPUBLIKOWANY W NewsPopularna waga hakowa, waga zawieszana, waga suwnicowa, jaka jest najlepsza cena? Jaka jest aktualna promocja na elektroniczne wagi hakowe? Aktualna cena i promocje w naszym sklepie internetowym. Zobacz i sortuj według producenta i zakresu pomiaru.
Waga hakowa co to jest?
2021-12-12 14:34:20 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa często nazywana jako waga zawieszana lub waga suwnicowa swoją nazwę zawdzięcza temu, że najczęściej jest wyposażona w hak. Hak wagi służy do zawieszenia elementów, które będą podlegały procesowi ważenia.
Jak działa waga hakowa?
2020-08-03 08:57:24 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa należy do specjalistycznych urządzeń przemysłowych, wykorzystywanych do ważenia towarów, w tym surowców, charakteryzujących się wielkimi, a często również niestandardowymi gabarytami.
Waga hakowa a dynamometr / siłomierz
2019-08-10 13:02:50 OPUBLIKOWANY W InformacjeWaga hakowa- jej wybór jako urządzenia do pomiaru siły jest najczęściej popełnianym błędem, z jakim się spotykamy przy pomiarach siły; łączy je tylko tyle, że dostępna jest ta sama jednostka siły - Newton. Dodatkowo producenci i dystrybutorzy wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd sugerując, że jest to urządzenie uniwersalne, takie dwa w jednym.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TR_260889 | LLZ Industrial 1t | 1 t | 1 kg | nie | 7 - 14 dni | 7 485,78 zł |
| TR_260899 | LLZ Industrial 3,2t | 3,2 t | 2 kg | nie | 7 - 14 dni | 8 526,36 zł |
| TR_260909 | LLZ Industrial 6,3t | 6,3 t | 5 kg | nie | 7 - 14 dni | 9 370,14 zł |
| TR_260919 | LLZ Industrial 12,5t | 12,5 t | 10 kg | nie | 7 - 14 dni | 11 095,83 zł |
| TR_260929 | LLZ Industrial 20t | 20 t | 20 kg | nie | 14 - 30 dni | 13 035,54 zł |