RADWAG AS.R2 PLUS 0,01/0,1mg - waga laboratoryjna elektroniczna półmikroanalityczna
Parametry techniczne
| model: | AS 62.R2 PLUS |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,01 mg |
| producent: | RADWAG |
| dryft czułości: | ±1 ppm/°C |
| działka legalizacyjna e: | 0,001 g |
| interfejs: | RS 232, USB x 2, WLAN (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | carat, g, mg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | 0,06mg |
| masa własna: | 5,4kg |
| max zakres pomiarowy: | 62 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, SQC, statystyki, sumowanie, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, wyznaczanie gęstości, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,02mg (2g) |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 206 x 333 x 355mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Waga analityczna RADWAG AS.RS PLUS d=0,01 mg
Standardowa waga półmikroanalityczna do podstawowego zastosowania w laboratoriach przemysłowych i do celów dydaktycznych.
Duży czytelny podświetlany wyświetlacz LCD. Dodatkowy wiersz tekstowy ułatwia nawigowanie w menu wagi.
Szafka przeciwpodmuchowa wagi
Szafka przeciwpodmuchowa wagi AS R2 Plus z d=0,01mg wykonana jest ze szkła z powłoką antystatyczną. Wokół szalki znajduje się dodatkowa osłona przeciwwietrzna - nierdzewny ring.
Nierdzewna ażurowa szalka
Waga półmikroanalityczna AS R2 Plus w standardzie wyposażona jest w nierdzewną, ażurową szalkę o średnicy 90 mm. Opcjonalnie można zaopatrzyć się w szalkę o średnicy 85 mm.
Tryby pracy dla wymagających
W zalezności od potrzeb użytkwnik wagi może korzystać z nastepujących funkcji:
- ważenie
- zatrzask maksymalego wskazania
- odchyłki procentowe
- dozowanie
- zmiana jednostki
- wyznaczanie gęstości (wymagany dodatkowy zestaw)
- statystyki
- doważanie
- ważenie zwierząt.
Opcjonalnie można zamówić wagę z ważeniem podszalkowym.
Porty komunikacyjne wagi
W tylnej części wagi znajdują się złącza komunikacyjne:
- RS232 x 2
- USB-A x 1
- USB-B x 1
Opcjonalnie można dokupić złącze WiFi
Z przodu wagi umieszczono dodatkowe złacze USB umożliwiające podłączenie pamieci zewnętrznej.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | wbudowany jonizator | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WL-104-0179 | AS 62.R2 PLUS | 62 g | 0,01 mg | opcjonalnie | tak | nie | 10 - 21 dni | 4 753,95 zł |
| WL-104-1052 | AS 60/220.R2 PLUS | 60/220 g | 0,01/0,1 mg | opcjonalnie | tak | nie | 10 - 21 dni | 6 801,90 zł |
| WL-104-1051 | AS 82/220.R2 PLUS | 82/220 g | 0,01/0,1 mg | opcjonalnie | tak | nie | 10 - 21 dni | 7 619,85 zł |