KERN PEJ - waga laboratoryjna precyzyjna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | PEJ 620-3M |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | KERN |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,003 g |
| masa własna: | 6,0 kg |
| max zakres pomiarowy: | 620 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, TARA, ważenie, ważenie podszalkowe, ważenie procentowe |
| obudowa: | metalowa |
| opcje: | drukarka, odważnik kalibracyjny |
| powtarzalność: | 0,001 g |
| poziom: | podstawowy |
| quality: | BB |
| rozmiar szalki: | 140 x 120 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 220 x 330 x 90 mm |
| wyświetlacz: | VFD |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761086319 | PEJ 620-3M | 620 g | 0,001 g | opcjonalnie | tak | 140 x 120 mm | 7 - 10 dni | 9 116,70 zł |
| 4045761076907 | PEJ 2200-2M | 2200 g | 0,01 g | opcjonalnie | tak | 200x200 mm | 7 - 10 dni | 6 850,12 zł |
| 4045761076914 | PEJ 4200-2M | 4200 g | 0,01 g | opcjonalnie | tak | 200x200 mm | 7 - 10 dni | 7 857,49 zł |