OHAUS DF1500BR, 1500kg, 1000x1000mm - platforma wagowa lakierowana
Parametry techniczne
| model: | DF1500BR |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| bezpieczy zakres przeciążenia: | 150% |
| ilość żył przewodu sygnałowego: | 6 |
| masa własna: | 90kg |
| max zakres pomiarowy: | 1500 kg |
| output resistance: | 350 ± 1 ohm |
| producent: | OHAUS |
| recommended excitation voltage: | 5 ~ 15V AC/DC |
| rozmiar szalki: | 1000x1000 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | stal lakierowana + szalka lakierowana |
| wymiary: | 1000 x 1000 x 110mm |
Produkty podobne