OHAUS Defender B 3000 - platforma wagowa lakierowana
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | i-D15B1R |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| typ: | platforma wagowa |
| bezpieczy zakres przeciążenia: | 150% |
| długość przewodu tensometru: | 2m |
| stopień ochrony: | IP65 |
| masa własna: | 7,8kg |
| max zakres pomiarowy: | 15 kg |
| max rozdzielczość legalizacyjna: | 3000e |
| output resistance: | 350 Ohm |
| producent: | OHAUS |
| recommended excitation voltage: | 5 ~ 12V DC/AC |
| rozmiar szalki: | 355x305 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | stal lakierowana + szalka nierdzewna |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|
| 30648440 | i-D15B1R | 15 kg | 355x305 mm | 7 - 10 dni | 1 125,45 zł |
| 30683679 | i-D30B1R | 30 kg | 355x305 mm | 24h | 1 143,90 zł |
| 30683680 | i-D60B1R | 60 kg | 355x305 mm | 7 - 10 dni | 1 143,90 zł |
| 30683684 | i-D60B1L | 60 kg | 550x420 mm | 24h | 1 642,05 zł |
| 30683685 | i-D150B1L | 150 kg | 550x420 mm | 24h | 1 642,05 zł |
| 30683688 | i-D150B1X | 150 kg | 650x500 mm | 7 - 10 dni | 2 244,75 zł |
| 30683689 | i-D300B1X | 300 kg | 650x500 mm | 7 - 10 dni | 2 244,75 zł |
| 30683692 | i-D300B1V | 300 kg | 800x600 mm | 7 - 10 dni | 3 517,80 zł |
| 30683693 | i-D600B1V | 600 kg | 800x600 mm | 7 - 10 dni | 3 517,80 zł |