OHAUS MB90 0,001g, 0,01% - wagosuszarka laboratoryjna 200°C
Parametry techniczne
| model: | MB90 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| poziom: | profesjonalny |
| max zakres pomiarowy: | 90 g |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| dokładność pomiaru: | 0,01% |
| wielkość próbki: | 3-10g |
| max temperatura suszenia: | 40°C do 200°C |
| język menu: | angielski, polski |
| jednostki miary: | %, g |
| mody pracy: | program suszenia standardowy, program suszenia szybki, ważenie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| wyświetlacz: | kolorowy dotykowy |
| pamięć: | 100 |
| interfejs: | RS 232, USB |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| układ grzewczy: | halogen |
| walizka transportowa: | opcjonalnie |
| opcje: | drukarka, osłona przeciwzabrudzeniowa, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe, zestaw do kalibracji temperatury |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| wymiary: | 210 x 350 x 180mm |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| masa własna: | 5,3kg |
| producent: | OHAUS |
Wagosuszarka Ohaus MB 90 90g / 1mg
Nowoczesna wagosuszarka MB 90 do rutynowych oraz zaawansowanych pomiarów określnia wilgotności próbek. Wysoka precyzja i powtarzalność pomiarów. Szeroki zakres temperatury suszenia. Szalki jednorazowe o średnicy 90mm. Całkowite wymiary wagosuszarki: 211 x 355 x 180 mm. Wagosuszarka MB90 wyposażona jest w złącza komunikacyjne: RS232 x 1 oraz USB x 2
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.