OHAUS DF - platforma wagowa lakierowana czteroczujnikowa
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | DF1500BS |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| bezpieczy zakres przeciążenia: | 150% |
| ilość żył przewodu sygnałowego: | 6 |
| masa własna: | 72g |
| max zakres pomiarowy: | 1500 kg |
| output resistance: | 350 ± 1 ohm |
| producent: | OHAUS |
| recommended excitation voltage: | 5 ~ 15V AC/DC |
| rozmiar szalki: | 800x800 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | stal lakierowana + szalka lakierowana |
| wymiary: | 800 x 800 x 110mm |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|
| 83032905 | DF1500BS | 1500 kg | 800x800 mm | 7 - 10 dni | 4 661,70 zł |
| 83032906 | DF1500BR | 1500 kg | 1000x1000 mm | 7 - 10 dni | 5 110,65 zł |
| 83032907 | DF1500BL | 1500 kg | 1200x1200 mm | 7 - 10 dni | 5 934,75 zł |
| 83032908 | DF3000BL | 3000 kg | 1200x1200 mm | 7 - 10 dni | 5 934,75 zł |
| 83033738 | DF1500BLX | 1500 kg | 1200x1500 mm | 7 - 10 dni | 6 826,50 zł |
| 83033739 | DF3000BLX | 3000 kg | 1200x1500 mm | 7 - 10 dni | 6 826,50 zł |
| 83032909 | DF1500BX | 1500 kg | 1500x1500 mm | 7 - 10 dni | 7 423,05 zł |
| 83032910 | DF3000BX | 3000 kg | 1500x1500 mm | 7 - 10 dni | 7 423,05 zł |