OHAUS Defender D600WTDV, 300/600kg, 800x600mm - platforma wagowa nierdzewna
Parametry techniczne
| model: | D600WTDV |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| typ: | platforma wagowa |
| bezpieczy zakres przeciążenia: | 150% |
| ilość żył przewodu sygnałowego: | 6 |
| stopień ochrony: | IP67 |
| masa własna: | 39 kg |
| max zakres pomiarowy: | 300/600 kg |
| max rozdzielczość legalizacyjna: | 3000e |
| output resistance: | 350 Ohm |
| producent: | OHAUS |
| recommended excitation voltage: | 5 ~ 15V DC/AC |
| rozmiar szalki: | 800x600 mm |
| wykonanie / materiał: | stal nierdzewna + szalka nierdzewna |
Produkty podobne