OHAUS Defender 5000 - platforma wagowa nierdzewna
Parametry techniczne
| model: | D6WQDR |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| typ: | platforma wagowa |
| bezpieczy zakres przeciążenia: | 150% |
| ilość żył przewodu sygnałowego: | 6 |
| stopień ochrony: | IP67 |
| masa własna: | 6 kg |
| max zakres pomiarowy: | 3/6 kg |
| max rozdzielczość legalizacyjna: | 3000e |
| output resistance: | 350 Ohm |
| producent: | OHAUS |
| recommended excitation voltage: | 5 ~ 15V DC/AC |
| rozmiar szalki: | 305x305 mm |
| wykonanie / materiał: | stal nierdzewna + szalka nierdzewna |
Solidne platformy Defender 5000 D52DR OHAUS zaprojektowane z myślą o pracy w wymagającym przemysłowym środowisku
Platformy OHAUS z serii Defender 5000, w odmianach R i W, stanowią nową generację urządzeń, oferujących jeszcze większą solidność, idealną do zastosowań w przemyśle wagowym. Każda z wersji jest wyposażona w czujnik odporny na wodę zgodny z normą IP67, konstrukcję ze stali, nóżki zabezpieczone powłoką antypoślizgową, oraz demontowalną szalkę wykonaną z nierdzewnej stali. Dodatkowo, posiadają one łatwo widoczną poziomicę. Z maksymalną rozdzielczością 1:15,000d, te platformy doskonale spełniają swoją rolę w większości przemysłowych aplikacji, nawet tam gdzie konieczna jest bardzo wysoka precyzja ważenia.
Wytrzymała konstrukcja odporna na trudne przemysłowe warunki
Platformy z serii R są wyposażone w stalową szalkę nierdzewną, stalową ramę pokrytą powłoką proszkową i aluminiowy czujnik pomiarowy. Z kolei seria W wyróżnia się szalką i konstrukcją pomostu zrobionymi z nierdzewnej stali, dodatkowo posiada aluminiowy czujnik pomiarowy.
Łatwa instalacja dzięki EasyConnect™
Dzięki technologii EasyConnect™, łączenie miernika z platformą z serii Defender 5000 jest niezwykle łatwe i szybkie. Ta technologia eliminuje potrzebę dodatkowej konfiguracji, umożliwiając natychmiastowe korzystanie z zestawu.
Platformy mogą być stosowane w rozliczeniach handlowych dzięki możliwości legalizacji
Wagi platformowe z serii Defender 5000 są zatwierdzone przez OIML i EC, co sprawia, że są doskonałymi elementami do tworzenia urządzeń przeznaczonych do zastosowań, gdzie wymagane są legalizowane wagi.
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | legalizacja | rozmiar szalki | stopień ochrony | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30419594 | D6WQDR | 3/6 kg | 305x305 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 4 034,40 zł | |
| 30419595 | D15WQDR | 6/15 kg | 305x305 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 4 034,40 zł | |
| 30419609 | D15WQDL | 6/15 kg | 400x400 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 5 541,15 zł | |
| 30419610 | D30WQDL | 15/30 kg | 400x400 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 5 541,15 zł | |
| 30419611 | D60WQDL | 30/60 kg | 400x400 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 5 368,95 zł | |
| 30419614 | D60WQDX | 30/60 kg | 500x500 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 7 189,35 zł | |
| 30419615 | D150WQDX | 60/150 kg | 500x500 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 7 189,35 zł | |
| 30419619 | D60WQDV | 30/60 kg | 610x610 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 9 083,55 zł | |
| 30419620 | D150WQDV | 60/150 kg | 610x610 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 9 083,55 zł | |
| 30419621 | D300WQDV | 150/300 kg | 610x610 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 9 083,55 zł | |
| 30419625 | D150WTDV | 60/150 kg | 800x600 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 13 234,80 zł | |
| 30419626 | D300WTDV | 150/300 kg | 800x600 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 13 234,80 zł | |
| 30419627 | D600WTDV | 300/600 kg | 800x600 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 13 234,80 zł | |
| 30454671 | D15WQR | 15 kg | 305x305 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 4 163,55 zł | |
| 30454672 | D15WQL | 15 kg | 400x400 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 5 744,10 zł | |
| 30454673 | D30WQL | 30 kg | 400x400 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 5 744,10 zł | |
| 30454674 | D60WQL | 60 kg | 400x400 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 5 744,10 zł | |
| 30454675 | D60WQX | 60 kg | 500x500 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 7 564,50 zł | |
| 30470877 | D150WQX | 150 kg | 500x500 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 7 564,50 zł | |
| 30471118 | D60WQV | 60 kg | 610x610 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 9 440,25 zł | |
| 30471119 | D150WQV | 150 kg | 610x610 mm | IP67 | 7 - 10 dni | 9 440,25 zł |