OHAUS Defender 5000 - platforma wagowa lakierowana
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | D6RQDR |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| typ: | platforma wagowa |
| bezpieczy zakres przeciążenia: | 150% |
| długość przewodu tensometru: | 2m |
| ilość żył przewodu sygnałowego: | 6 |
| stopień ochrony: | IP67 |
| masa własna: | 6,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 3/6 kg |
| max rozdzielczość legalizacyjna: | 3000e |
| output resistance: | 350 Ohm |
| producent: | OHAUS |
| recommended excitation voltage: | 5 ~ 15V DC/AC |
| rozmiar szalki: | 305x305 mm |
| wykonanie / materiał: | stal lakierowana + szalka nierdzewna |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|
| 30419592 | D6RQDR | 3/6 kg | 305x305 mm | 7 - 10 dni | 2 736,75 zł |
| 30419593 | D15RQDR | 6/15 kg | 305x305 mm | 7 - 10 dni | 2 736,75 zł |
| 30419596 | D15RQDL | 6/15 kg | 400x400 mm | 7 - 10 dni | 3 634,65 zł |
| 30419597 | D30RQDL | 15/30 kg | 400x400 mm | 7 - 10 dni | 3 634,65 zł |
| 30419608 | D60RQDL | 30/60 kg | 400x400 mm | 7 - 10 dni | 3 634,65 zł |
| 30419612 | D60RQDX | 30/60 kg | 500x500 mm | 7 - 10 dni | 4 544,85 zł |
| 30418613 | D150RQDX | 60/150 kg | 500x500 mm | 7 - 10 dni | 3 979,05 zł |
| 30419616 | D60RQDV | 30/60 kg | 610x610 mm | 7 - 10 dni | 6 519,00 zł |
| 30419617 | D150RQDV | 60/150 kg | 610x610 mm | 7 - 10 dni | 6 519,00 zł |
| 30419618 | D300RQDV | 150/300 kg | 610x610 mm | 7 - 10 dni | 6 519,00 zł |
| 30419622 | D150RTDV | 60/150 kg | 800x600 mm | 7 - 10 dni | 9 089,70 zł |
| 30419623 | D300RTDV | 150/300 kg | 800x600 mm | 7 - 10 dni | 9 089,70 zł |
| 30419624 | D600RTDV | 300/600 kg | 800x600 mm | 7 - 10 dni | 9 089,70 zł |