OHAUS Defender 5000 DFD52W - niskoprofilowa platforma wagowa nierdzewna
Parametry techniczne
| model: | DFD600WR |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| typ: | platforma wagowa |
| bezpieczy zakres przeciążenia: | 150% |
| długość przewodu tensometru: | 3m |
| stopień ochrony: | IP68 |
| masa własna: | 136 kg |
| max zakres pomiarowy: | 600 kg |
| max rozdzielczość legalizacyjna: | 3000e |
| output resistance: | 350 Ohm |
| producent: | OHAUS |
| recommended excitation voltage: | 5 ~ 12V DC/AC |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 1000 x 1000 x 35 mm |
Niskoprofilowa nierdzewna platforma najazdowa Defender 5000 DFD W
Defender 5000 to platforma o niewielkiej wysokości, która łączy odporność materiału z nadzwyczaj nisko osadzoną szalką. Obniżona powierzchnia robocza wagi ułatwia najechanie i ważenie wózków, maszyn, palet oraz paletopojemników.
Standardowo pomost DFD W wyposażony jest w jedną nierdzewną rampę najazdową.
Nierdzewny pomost najazdowy do przemysłu artykułów spożywczych
Niskoprofilowy pomost wykonany jest ze stali nierdzewnej AISI 304, piaskowanej kulkami.
Konstrukcja spełnia wymagania dla urządzeń pracujących w warunkach podwyższonej wilgotności w tym przy produkcji artykułów spożywczych i przemyśle farmaceutycznym.
Nierdzewny sumator IP67
Sumator znajdujący się pod pomostem wagowym, posiada stopień ochrony IP67 i wykonany został ze stali nierdzewnej AISI 304.
Tensometry wagowe ze stali nierdzewnej
Pomost wagowy DFD W posiada markowe belki tensometryczne ze stali nierdzewnej o wysokim stopniu ochrony IP68 firmy OHAUS.
Drugim ważnym elementem układu pomiarowego są łożyskowane i regulowane stopy do wagi, które również wykonane zostały ze stali nierdzewnej, dodatkowo posiadają gumowe nakładki do postawienia na posadzce.
Łatwy montaż miernika wagowego dzięki EasyConnect™
Platformy DFD są wyposażone w 5-metrowy przewód sygnalowy zakończony złączem EasyConnect™, który pozwala na szybkie, bez konieczności użycia narzędzi, podłączenie terminali wagowych Defender firmy OHAUS.
Platforma występuje w dwóch rozmiarach powierzchni roboczej: 1000 x 1000 mm i 1250 x 1250 mm.
Druga rampa najazdowa do wagi
W przypadku konieczności zastosowania wagi przejazdowej należy zakupić i zamontować drugą rampę najazdową. Taki układ pomiarowy można stosować w korytarzach lub wąskich przejściach.
Oficjalny dystrybutor Ohaus
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja Ohaus
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.