OHAUS CX Compass - waga do jaj na baterie
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | CX621 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| producent: | OHAUS |
| czas stabilizacji: | ~1,5 sek. |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | g, N, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 0,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 620 g |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | miska, odważnik kalibracyjny, walizka transportowa |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 142 x 128 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 135 x 201 x 41mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | opcjonalnie |
| zastosowanie: | waga stołowa, waga przenośna |
Wyposażenie dodatkowe
Obudowa wagi wykonana jest z trwałego tworzywa ABS. Układ pomiarowy wagi charakteryzuje się czasem stabilizacji <2 sekundy. Nierdzewna nakładka na szalkę o wymiarach 142x128mm. Całkowite wymiary wagi to tylko 135 x 201 x 41 mm. Dostęne modele CX621, posiadają działkę odczytowa d= 0,1g natomiast model CX5200 mają d=1g.
Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem. Prosta obsługa – tylko dwa przyciski. Wskaźnik zużycia baterii. Zastosowanie wagi: waga edukacyjna, przenośna waga techniczna, lub podręczna waga kontrolna do odważania produktów oraz przypraw w kuchni, gastronomii.
Zasilanie bateryjne 3 x AA – baterie rozruchowe są w komplecie z wagą. Energooszczędna waga CX zapewnia do 1000 godzin ciągłej pracy na jednym komplecie baterii alkaicznych. Opcjonalnie można zakupić zasilacz sieciowy.
Kalibracja zewnętrznym odważnikiem – brak odważnika w zestawie. Zalecany odważnik klasy M1.
Wagi CX można bezpiecznie piętrować do 4 szt. dzięki czemu oszczędzamy miejsca a wagi zawsze pod ręką. W przypadku przewożenia wagi CX warto zakupić solidną walizką transportową.
Video
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli