KPZ 2NE 300kg, 100g, 800x800mm (2N000808030E) - waga platformowa nierdzewna, opcjonalnie z legalizacją
Parametry techniczne
| model: | KPZ 2EN 300 08x08 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 100 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana DIN 1.4301 |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | ~60kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| najazd: | opcjonalnie |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| przewód: | 5m |
| rama do zabudowy w posadzce: | opcjonalnie |
| rozmiar szalki: | 800x800 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| wodoodporność: | tak |
Produkty podobne