OHAUS DF32M1500BL, 1500kg, 500g - waga pomostowa lakierowana czteroczujnikowa , IP65
Parametry techniczne
| model: | DF32M1500BL 12x12 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas stabilizacji: | ~2 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 500 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g, kg, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| klawiatura: | czteroklawiszowa |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 122kg |
| max zakres pomiarowy: | 1500 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk |
| najazd: | opcjonalnie |
| obudowa: | tworzywo ABS / metal |
| opcje: | drukarka, statyw |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | OHAUS |
| przewód: | 5m |
| rama do zabudowy w posadzce: | opcjonalnie |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 1200x1200 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 1200 x 1200 x 110mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne