OHAUS VORTEX VXMTDG 500-2500obr/min (30392173) - wytrząsarka laboratoryjna typu vortex Multi-Tube
Parametry techniczne
| model: | VXMTDG |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | 19,1kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 241 x 384 x 406mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; zestaw podkładek pod tace; piankowy stojak na próbówki 12mm |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| ruch: | orbitalny 3,6 mm |
| max pojemność: | 4,5kg |
| zakres prędkości [obr./min]: | 500 do 2500 |
| typ: | multi-tube |
| panel sterowania: | cyfrowy |
| typ pracy: | praca ciągła |
| orbita: | 3,6mm |
Produkty podobne