KERN PCD - waga kompaktowa techniczna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | PCD 250-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | KERN |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,005g |
| masa własna: | 1,8kg |
| max zakres pomiarowy: | 250 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,002g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 105 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 163 x 245 x 142mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761146495 | PCD 250-3 | 250 g | 0,001 g | nie | nie | 105 mm | 7 - 10 dni | 1 762,90 zł |
| 4045761192034 | PCD 300-3 | 300 g | 0,001 g | nie | nie | 105 mm | 7 - 10 dni | 1 964,37 zł |
| 4045761146501 | PCD 2500-2 | 2500 g | 0,01 g | nie | nie | 160 x 160 mm | 7 - 10 dni | 1 762,90 zł |
| 4045761196209 | PCD 3000-2 | 3500 g | 0,01 g | nie | nie | 160 x 160 mm | 7 - 10 dni | 1 964,37 zł |
| 4045761192058 | PCD 6K-4 | 6000 g | 0,1 g | nie | nie | 160 x 160 mm | 7 - 10 dni | 1 359,95 zł |
| 4045761133167 | PCD 10K0,1 | 10000 g | 0,1 g | nie | nie | 160 x 160 mm | 7 - 10 dni | 1 460,69 zł |
| 4045761192027 | PCD 10K-3 | 10000 g | 1 g | nie | nie | 160 x 160 mm | 7 - 10 dni | 1 057,74 zł |