KERN FOB-LM - waga stołowa wykonana ze stali nierdzewnej
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | FOB 1K-4LM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 48h |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,5 g |
| działka legalizacyjna e: | 0,5 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| materiał: | stal nierdzewna |
| konstrukcja: | stal nierdzewna |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 3,8 kg |
| max zakres pomiarowy: | 1,5 kg |
| mody pracy: | TARA, ważenie, ważenie kontrolne |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| opcje: | zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 215x215 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 220 x 305 x 80 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| wodoodporność: | tak |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|
| 4045761214323 | FOB 1K-4LM | 7 - 10 dni | 1 687,90 zł |
| 4045761214330 | FOB 3K-3LM | 7 - 10 dni | 1 712,53 zł |
| 4045761214354 | FOB 10K-3LM | 7 - 10 dni | 1 687,90 zł |