KERN DAB - wagosuszarka laboratoryjna elektroniczna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | DAB 100-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| poziom: | podstawowy |
| max zakres pomiarowy: | 110 g |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| dokładność pomiaru: | 0,01% |
| wielkość próbki: | 2-10g |
| max temperatura suszenia: | do 199°C |
| język menu: | angielski |
| jednostki miary: | %, g |
| mody pracy: | program suszenia standardowy, program suszenia szybki, program suszenia wolny |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| pamięć: | nie |
| interfejs: | RS 232 |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| układ grzewczy: | halogen |
| opcje: | drukarka, filtry z włókna szklanego, szalki jednorazowe |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| wymiary: | 240 x 365 x 180mm |
| masa własna: | 4,82kg |
| producent: | KERN |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | dokładność pomiaru | max temperatura suszenia | legalizacja | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761179622 | DAB 100-3 | 110 g | 0,001 g | 0,01% | do 199°C | nie | 7 - 10 dni | 6 296,06 zł |
| 4045761213029 | DAB 200-2 | 200 g | 0,01 g | 0,05% | do 180°C | nie | 7 - 10 dni | 6 044,22 zł |