KERN CKE - waga licząca
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | CKE 360-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 1 kg |
| max zakres pomiarowy: | 360 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, ważenie, ważenie kontrolne |
| najmn. masa próbki ref.: | 0,01g |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, zasilanie akumulatorowe |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 81 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | 10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary: | 167 x 250 x 85 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | min masa jednego elementu | legalizacja | rozmiar szalki | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761153578 | CKE 360-3 | 360 g | 0,001 g | nie | 81 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 990,12 zł | |
| 4045761134867 | CKE 3600-2 | 3600 g | 0,01 g | nie | 130 x 130 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 141,22 zł | |
| 4045761103832 | CKE 6K0.02 | 6 kg | 0,02 g | nie | 340 x 240 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 770,27 zł | |
| 4045761096080 | CKE 8K0.05 | 8 kg | 0,05 g | nie | 340 x 240 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 619,16 zł | |
| 4045761103825 | CKE 16K0.05 | 16 kg | 0,05 g | nie | 340 x 240 mm | nie | 7 - 10 dni | 3 072,48 zł | |
| 4045761096097 | CKE 16K0.1 | 16 kg | 0,1 g | nie | 340 x 240 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 669,53 zł | |
| 4045761103818 | CKE 36K0.1 | 36 kg | 0,1 g | nie | 340 x 240 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 871,00 zł | |
| 4045761103801 | CKE 65K0.2 | 65 kg | 0,2 g | nie | 340 x 240 mm | nie | 7 - 10 dni | 2 820,64 zł |