KERN PFB - waga laboratoryjna elektroniczna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | PFB 120-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | KERN |
| interfejs: | Bluetooth (opcjonalnie), RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,003g |
| masa własna: | 2kg |
| max zakres pomiarowy: | 120 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,001g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 80 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 200 x 190 x 87 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761097902 | PFB 120-3 | 120 g | 0,001 g | nie | nie | 80 mm | 7 - 10 dni | 1 863,63 zł |
| 4045761111974 | PFB 200-3 | 200 g | 0,001 g | nie | nie | 80 mm | 7 - 10 dni | 1 964,37 zł |
| 4045761134232 | PFB 300-3 | 300 g | 0,001 g | nie | nie | 80 mm | 7 - 10 dni | 2 115,48 zł |
| 4045761097919 | PFB 1200-2 | 1200 g | 0,01 g | nie | nie | 120 mm | 7 - 10 dni | 1 611,79 zł |
| 4045761111981 | PFB 2000-2 | 2000 g | 0,01 g | nie | nie | 120 mm | 7 - 10 dni | 1 712,53 zł |
| 4045761134225 | PFB 3000-2 | 3000 g | 0,01 g | nie | nie | 120 mm | 7 - 10 dni | 1 863,63 zł |
| 4045761097896 | PFB 6000-1 | 6000 g | 0,1 g | nie | nie | 155 x 145 mm | 7 - 10 dni | 1 511,06 zł |