AXIS STAV - statyw pomiarowy zmotoryzowany o siłomierzy
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | STAV 500 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czujnik: | opcjonalnie |
| interfejs: | RS 232, USB |
| język menu: | polski |
| pomiar: | pionowy |
| prędkość przesuwu: | 20 - 300 mm/min |
| kraj: | Polska |
| masa własna: | 22,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 500 N |
| pomiar siły ciągu: | tak |
| pomiar siły nacisku: | tak |
| poziom: | profesjonalny |
| producent: | AXIS |
| walizka transportowa: | nie |
| wymiary: | 230 x 400 x 615mm |
| wyświetlacz: | graficzny |
| rodzaj statywu pomiarowego: | elektryczny |
Video
Statyw pomiarowy STAV
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli