AXIS BD - waga techniczna popularna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BD0,3T M |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| producent: | AXIS |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,1 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 1,3kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie kontrolne |
| obudowa: | tworzywo |
| opcje: | drukarka, Ethernet, hak, odważnik kalibracyjny, złącze USB |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 225x165 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | opcjonalnie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 230 x 250 x 65mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX110001 | BD0,3T M | 300 g | 0,1 g | opcjonalnie | 225x165 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 309,70 zł |
| AX110002 | BD0,6T M | 600 g | 0,2 g | opcjonalnie | 225x165 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 244,76 zł |
| AX110003 | BD1,5T M | 1500 g | 0,5 g | opcjonalnie | 225x165 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 071,58 zł |
| AX110004 | BD2T M | 2000 g | 1 g | opcjonalnie | 225x165 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 071,58 zł |
| AX110005 | BD3T M | 3000 g | 1 g | opcjonalnie | 225x165 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 071,58 zł |
| AX110006 | BD6T M | 6000 g | 2 g | opcjonalnie | 225x165 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 071,58 zł |
| AX110007 | BD15T M | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 225x165 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 071,58 zł |