AXIS AGS 0,001g 0,01% - wagosuszarka laboratoryjna do 160°C
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | AGS50D |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| poziom: | standardowy |
| max zakres pomiarowy: | 50 g |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| max temperatura suszenia: | do 160°C |
| język menu: | polski |
| jednostki miary: | %, g |
| mody pracy: | program suszenia standardowy, program suszenia stopniowy, program suszenia szybki, program suszenia wolny |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| interfejs: | RS 232 |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| układ grzewczy: | halogen |
| walizka transportowa: | nie |
| opcje: | drukarka, filtry z włókna szklanego, szalki jednorazowe |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| wymiary: | 235 x 345 x 200mm |
| temperatura pracy: | +18°C do +33°C |
| masa własna: | 7kg |
| producent: | AXIS |
Video
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | dokładność pomiaru | max temperatura suszenia | legalizacja | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX090006 | AGS50D | 50 g | 0,0001 g | do 160°C | nie | 7 - 10 dni | 6 028,97 zł | |
| AX090007 | AGS60 | 60 g | 0,001 g | 0,01% | do 160°C | nie | 7 - 10 dni | 4 827,50 zł |
| AX090008 | AGS120 | 120 g | 0,001 g | 0,01% | do 160°C | nie | 7 - 10 dni | 5 152,22 zł |
| AX090009 | AGS210 | 210 g | 0,001 g | 0,01% | do 160°C | nie | 7 - 10 dni | 5 368,70 zł |