Wagi elektroniczne i akcesoria CHARDER

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Aktualnie Charder Medical produkuje kilkadziesiąt typów wag charakteryzujących się nowoczesnym wzornictwem. W ofercie Charder Medical są wagi niemowlęce przeznaczone do gabinetów lekarskich, jak i do pracy w terenie dla pielęgniarek i położnych. Waga niemowlęca przenośna może być wyposażona w wygodną torbę transportową. Innym produktem Charder Medical to waga kolumnowa do ważenia dorosłych osób MS61.

Charder Medical produkuje wagi przeznaczone do ważenia chorych na wózkach oraz wagi krzesełkowe MS5460. W ofercie znajdują się też wagi składające się z dwóch płóz do ważenia łóżek na oddziałach szpitalnych Charder MS 60. Z myślą o osobach niepełnosprawnych powstała waga hakowa MHS2710 umożliwiająca ważenie pacjenta na wysięgniku.

Innym produktem Charder Medical jest dynamometr ręczny MG4800 przeznaczony do pomiary siły mięśniowej ręki. Pomiar siły ucisku dłoni za pomocą dynamometru umożliwia monitorowanie postępu leczenia i rehabilitacji. Dynamometr Charder MG4800 zdobywa w 2008 roku nagrodę IF Product Design Award za innowacyjne wzornictwo i wygodny uchwyt ze sprężynami do pomiaru siły ścisku dłoni.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+