Konduktometry do laboratorium

Wybrane filtry:
zakres:
5 µs/cm
producent:
METTLER TOLEDO
METTLER-TOLEDO Mettler Toledo - wzorce przewodności do kalibracji konduktometrów 250ml

Mettler Toledo - wzorce przewodności do kalibracji konduktometrów 250ml

Standardy konduktometryczne / wzorce przewodności firmy Mettler Toledo. Conductivity standars w butelkach 250ml. Wysoka jakość.

  • kod produktu: MT_standardy_250ml
...

Oferujemy wysokiej jakości konduktometry przenośne oraz stacjonarne serii Five Go w wersji wodoodpornej IP67 i serii FiveEasyPlus FP-30. Urządzenia posiadają duże czytelne wyświetlacze LCD. Przydadzą się do badania przewodności roztworów wodnych.

Prosta i intuicyjna obsługa pozwoli na komfortowe użytkowanie urządzeń. Prezentowany przez nasz sklep konduktometr posiada pamięć do 200 pomiarów. Wygodne uchwyt elektrody oraz pasek na nadgarstek. Artykuły oferowane przez renomowanego, szwajcarskiego producenta firmę Mettel Toledo, są niezawodne i sprawdzają się w każdej sytuacji. Precyzyjne i powtarzalne pomiary, najwyższa jakość oraz gwarancja od producenta, to tylko niektóre zalety tych sprawdzonych urządzeń pomiarowych.

Niezawodny konduktometr laboratoryjny do badania przewodności roztworów wodnych

Dostarczane przez nasz sklep konduktometry, to dokładne urządzenia, które dokonują precyzyjnych oraz powtarzalnych pomiarów. Dzięki, krótkiemu czasowi pomiaru sprawnie i szybko przeprowadzimy każdą próbę pomiarową. W zależności od dobranej sondy konduktometrycznej / czujnika można określać przewodność zarówno wody ultraczystej, wody destylowanej jak i roztworach agresywnych tj. kwasy. Wygodne w transporcie, wykonane z najwyższej jakości materiałów mierniki posłużą przez wiele lat a wymianie podlegają tylko wyeksploatowane sondy / czujniki. Oferowane w naszym sklepie zestawy zawierają: miernik przewodności, sondę konduktometryczną, uchwyty na elektrodę oraz w przypadku wersji przenośnej uchwyt na nadgarstek, Standardy do kalibracji 1 x 1413µS/cm, 1 x 12,88 mS/cm (2 saszetki), cztery baterie rozruchowe oraz instrukcję obsługi. Do tych urządzeń polecamy również dedykowane akcesoria do wag elektronicznych, takie jak czujniki / sondy konduktometryczne serii LE, czujniki / sondy konduktometryczne InLab, czy standardy konduktometryczne do kalibracji.

Najwyższej jakości konduktometr oferowany przez renomowanych producentów

Oferujemy szeroki wybór sprzętu laboratoryjnego takiego jak: pHmetry markowego producenta Mettler Toledo, profesjonalne mierniki do pomiaru ph w wersji stacjonarnej i wersji przenośnej, elektrody pH oraz kable połączeniowe, konduktometry stacjonarne i przenośne, tlenomierze, certyfikowane bufory oraz bufory techniczne w butelkach i saszetkach do kalibracji pHmetrów, cond standardy oraz roztwory do czyszczenia i przechowywania elektrod i czujników. Polecamy również dedykowane drukarki paragonowe do pHmetrów, do szybkiego i precyzyjnego wyznaczania gęstości oferujemy Densito 2Go najnowszy model, który zastąpił sprzedawany od wielu lat Densito 30PX firmy Mettler Toledo. Produkty marki Ohaus, takie jak: laboratoryjne wstrząsarki otwarte, wstrząsarki z inkubacją, wstrząsarki Vortex, bloki grzewcze, płyty grzejne i mieszadła, uchwyty, łapy, zaciski i podpory laboratoryjne, podnośniki laboratoryjne, wirówki laboratoryjne firmy OHAUS. Mikroskopy szkolne i laboratoryjne oraz stereomikroskopy niemieckiej firmy KERN.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce
+