W lipcu bieżącego roku mieliśmy przyjemność gościć eksperta z renomowanej firmy TUV SUD, którzy przeprowadził dokładny audyt zgodności naszych procesów i systemu zarządzania jakością z normą ISO 9001:2015. Cieszymy się ogromnie, że audyt ten zakończył się sukcesem, potwierdzając wysoki standard, na który zawsze stawiamy.

Certyfikat ISO 9001:2015 firmy Wagi Wielkopolska

Audyt ISO 9001:2015 jest szczególnie ważnym wydarzeniem dla naszej firmy, ponieważ potwierdza nasze zaangażowanie w utrzymanie najwyższej jakości usług. Dzięki staraniom całego zespołu oraz ciągłemu doskonaleniu naszych procesów jesteśmy pewni, że możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wzorcowanie siłomierzy z akredytacjąTo nie koniec dobrych wiadomości! Pozytywny wynik audytu ISO nie jest jedynym powodem do dumy. Chcieliśmy również podzielić się informacją o rozszerzeniu zakresu działalności naszego akredytowanego laboratorium wzorcującego. Dzięki wynikom audytu przeprowadzonego przez Polskie Centrum Akredytacji (PCA), mamy przyjemność ogłosić, że nasze laboratorium wzorcujące rozszerzyło swoje kompetencje o wzorcowanie siłomierzy.

Zakres akredytacji laboratorium wzorcującego Wagi Wielkopolska To znaczący krok naprzód, który umożliwi nam jeszcze pełniejsze zaspokajanie potrzeb naszych klientów w dziedzinie kalibracji i wzorcowania dynamometrów.

Jesteśmy przekonani, że ta nowa możliwość pozwoli nam jeszcze lepiej obsłużyć naszych partnerów biznesowych i zapewnić im usługi najwyższej jakości. Dziękujemy wszystkim naszym pracownikom za ciężką pracę i zaangażowanie, które pozwoliły nam osiągnąć te ważne cele.

Dziękujemy również naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Wciąż dążymy do doskonalenia i rozwoju, aby sprostać Waszym oczekiwaniom i być najlepszym partnerem biznesowym.

Z dumą patrzymy w przyszłość i jesteśmy pewni, że nasza firma będzie się rozwijać, dostarczając coraz lepsze produkty i usługi. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie!